Märtsis Hispaaniasse sooja päikese alla. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast alates 127€

Märtsis Hispaaniasse sooja päikese alla. edasi-tagasi Lennupiletid Tallinnast alates 127€

AirBaltic koostöös Ryanair’ga pakub märtsis võimalust veeta nädal Hispaanias päikeselises Alicantes, kus temperatuurid küündivad sellel ajal juba 20 kraadini. Sellise hinnaga lennupiletid on saadaval vahemikus 07.03.2020-14.03.2020. Lennupiletid sisaldavad käsipagasit ning mõlemal suunal toimub ümberistumine Londonis. Kellel huvi muude kuupäevade vastu, võib, nagu ikka teha meile kiire päringu.

Hispaanias soovitame majutuse osas pöörata pilk korterhotellidele, mis lisaks suurepärastele hindadele pakuvad ka eriti privaatset ja hubast majutust. Nimetatud kuupäevadel soovitame majutust kesklinnas paiknevad suurepäraste hinnangutega Loft Alicante Barrio 2-s, kus armsa ja koduse korteri hinnaks 7 ööks vaid 268€. Antud majutuse plussiks on võimalus pesumasinat kasutada ning soovi korral isiklikus köögis kokata.

Hotellide poolt pakutava majutuse otsijatele soovitame peatumist luksuslikus kesklinna 4-tärni hotellis Eurostars Lucentum. Majutuse hind kaheses toas tuleb seitsmeks ööks inimese kohta 254€, mis Hispaanias kohalikke majutuse hindu arvestades vägagi hea pakkumine.

Sellise hinnaga lennupiletid napsatakse tõenäoliselt üsna kiiresti ära, nii et huvi korral tasub kohe tegutseda ja endale hea hinnaga lennupiletid ja mõnus puhkus broneerida!

Seotud postitused