HIND LANGENUD! Alusta suve kultuurselt Indias. Edasi-tagasi lennupiletid Indiasse alates 454€ (uus hind 449)

Alusta suve kultuurselt Indias. Edasi-tagasi lennupiletid New Delhisse Indias alates 454€

Update: Antud pakkumise hind on tõusnud, kuid on tekkinud alternatiiv Turkish Airlines näol, kes pakub pileteid alates 449€-st inimese kohta. (samad kuupäevad)

KLM koostöös airBalticuga pakub võimalust suve hakul lennata Indias asuvasse New Delhisse 454€ eest. Sellise hinnaga lennupiletid on KLM-i lehel saadavad vahemikus 25.05.2020-01.06.2020. Selleks ajaks on ka Indias tähistatav Ramadan lõpule jõudnud ning võimalik kohalikku kultuuri täiel rinnal nautida. Lennupiletid sisaldavad käsipagasit ning sööke lennuki pardal.  Nii minnes kui tulles toimub kiire ümberistumine Amsterdamis.

Hea hinna ja kvaliteedisuhtega majutuse otsijatele soovitame luksuslikku kesklinnas asuvat 4-tärni hotelli Taj Princess- Boutique Hotel, kus majutuse hinnaks antud vahemikus vaid 330€ kahele seitsmeks ööks.  Indias avastamisväärt turud ning vaatamisväärsused jäävad vaid jalutuskäigu kaugusele.

Ramadani-järgne aeg on Indiasse lendamiseks vägagi populaarne, seega tasub huvilistel hea hinnaga lennupiletid varakult soetada! Kes huvitatud muudest kuupäevadest, võib, leidmaks parimad lennupiletid, teha endale sobivate kuupäevadega päringu meile.