Hallist ja sombusest ilmast siiber? Lennupiletid järgmiseks nädalaks Taisse alates 446€

lenda järgmisel nädalal Tallinnast Taisse alates 446€ (edasi-tagasi)

Aeroflot pakub järgmiseks nädalaks lennupileteid Tallinnast Bangkokki alates 446€ eest. Reis toimub vahemikus 22.01.2020-03.02.2020. Lennupiletid sisaldavad ka äraantavat pagasit. Nii minnes, kui tulles toimub ümberistumine Moskvas.

Meie soovitame valida pigem pisut kallimad piletid (473€), kuna sellisel juhul on nii minnes kui tulles tegemist oluliselt kiiremate lendudega ja ei pea nii pikalt Moskva lennujaamas aega parajaks tegema.

Bangkokist paaritunnise autosõidu kaugusele jääb Taisse reisivate turistide meelispaik Pattaya. Hotels.com vahendusel on hetkel võimalik eriti hea hinnaga saada suurepäraste hinnangutega majutus Pattaya kesklinna möllust pisut eemal, 3-tärni hotellis OYO 306 Paradise Park Laemchabang. Tuba kahele 11 ööks maksab antud vahemikus vaid 148€. Et tegemist on eripakkumisega, tasub huvi korral kiirustada!

Kes soovib tegevusi täis ja põnevale Pattayas keskusele lähemal peatuda, võib valida peatumiseks Pattaya kesklinnas paikneva 3-tärni hotelli RL Residences, kus kahese toa hinnaks antud vahemikus vaid 206€. Tegemist samuti äärmiselt hea pakkumisega, seega tasub huvi korral kiirelt tegutseda.

Kes otsib ehk pisut luksuslikumat või endale sobivamat varianti, võib pilgu peale visata ka teistele hotels.com lehel pakutavatele hotellidele. Midagi meeldivat leidub värvikas Pattayas igaühele!

 

PS! Nagu ikka- tegemist näidiskuupäevadega, nii et kui sind huvitavad muud pakkumised võta meiega ühendust.

Seni ammuta inspiratsiooni või valmistu eelseisvaks Aasia puhkuseks siin!

Seotud postitused