Hind langenud! (Uus hind 89€) Küprosele päikest püüdma! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast vaid 92€

Veebruaris küprosele vahemereäärset päikest nautima

Ryanair pakub veebruari keskel võimalust soodsalt Tallinnast Küprosele Paphosele lennata. Edasi-tagasi lennupiletid vahemikus 06.02.2020-20.02.2020 on hetkel kättesaadavad alates 92€ eest.

Tegemist on kiirete ja mugavate otselendudega. Huvilistel tasub kiirelt tegutseda, sest sellise hinnaga pileteid ei jätku ilmselt kauaks.

Eriti soodsalt saab antud vahemikus ööbida suurepäraste hinnangutega kesklinna lähistel paiknevas korterhotellis Anastasia Holiday Apartments. Majutuse hinnaks kaheks nädalaks on vaid 308€ ehk 154€ inimese kohta!

Luksuslikuma majutuse otsijale soovitame ööbimist väga heade hinnangutega 4-tärni Akteon Holiday Villages. Suure ja luksusliku stuudiokorteri hinnaks kaheks nädalaks kahele täiskasvanule ning ühele lapsele 756€, mis sisaldab ka suurepärast hommikusööki. Kahekesi reisides tuleb öö hinnaks inimese kohta vaid 27€.

Veebruaris küündivad soojakraadid Paphosel juba 20 ligi, nii et tegemist on suurepärase koha ja ajaga, et kevadine päikeselaen ning jume juba varakult peale saada. Samuti võib sellest teha ka romantilise sõbrapäeva reisi!

Kui sulle sobiks aga paremini muud kuupäevad või ehk mõni teine sihtkoht, tee kiire reisipäring siin.

Reisiks valmistudes ammuta inspiratsiooni juba tulevasteks seiklusteks meie blogipoolelt.

Seotud postitused