HIND LANGENUD! Veebruaris päikselisele ja looduskaunile Tenerifele. Edasi-tagasi lend Helsingist nüüd vaid 105€

Soodne reis tenerifele ootab. Lennupiletid helsingist NÜÜD vaid 105€ inimene! (01.02 hommiku seisuga)

Reisikorraldaja TUI pakub järgmiseks nädalaks väga hea hinnaga edasi-tagasi lennupileteid Helsingist imelisele Hispaania saarele Tenerifele. Lennupiletid vahemikus 04.02.2020-11.02.2020 on saadaval vaid 115€ eest. Leht on soomekeelne, seega kasuta vajadusel broneeringu tegemiseks Google’i abi. Vaikevalikus on toodud hinnad kahele, nii et muuda inimeste arvu vatsavalt enda reisiseltskonna suurusele. Lennupiletid sisaldavad käsipagasit, kuid soovi korral on võimalik 40€ eest lisada ka suurem, äraantav pagas.

Kõige soodsamalt ja mugavamalt saab Tallinnast Helsingisse ja tagasi liikuda laevaga. Sellisel juhul tasub aga tähele panna, et lennuk väljub Helsingist Tenerifele juba 04.02 varahommikul ning jõuab tagasi Helsingisse 11.02 õhtul. Seega tasuks Helsingisse liikuda päev varem ning sealt tagasi 12.02.

Parima hinnaga ja sobivaimate sõiduaegadega laevapileteid soovitame otsida Eckeröline ja Tallink lehelt.

Selleks, et su soodne reis Tenerifele õnnestuks soovitame kaasa pakkida mõnusalt kevadised riided, kuna temperatuurid Tenerifel küündivad veebruaris juba kuni 22 kraadini.

Antud vahemikus on eriti hea hinnaga saadaval heade hinnangutega majutusasutus Live Bajamar Bajo, kus terve maja hinnaks neljale inimesele koos maksudega vaid 253€. See on 61€ inimese kohta terveks nädalaks. Saate seltskonnaga nautida oma aeda ning soovi korral oma köögis süüa teha.
Kes reisivad kahekesi ja soovivad pisut luksuslikumat peatust, võiksid broneerida suurepäraste hinnangutega 4-tärni hotelli Hotel Spa La Quinta Park Suites, kus kahese juuniorsviidi hinnaks 449€ ehk 225€ inimese kohta.

See, kelle jaoks soodsad reisid Tenerifele ahvatlevad ei näi, võib just endale parima reisi laidmiseks meile kiire päringu teha. Ja seni meie blogipoolel reisiinspiratsiooni ammutada 😉

Seotud postitused