Pakkumine on lõppenud

KIIREMATELE! Nädala lõpus imelisele arubale stockholmist vaid 178€, Tallinnast 258€

Reisikorraldaja ving.se pakub suurepärase hinnaga viimase hetke lendusid Stockholmist Arubale Kariibidel. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Arubale on vahemikus 09.02.2020-23.02.2020 saadaval vaid 178€ eest! Lisades lennupiletid Tallinnast Stockholmi ja tagasi vahemikuks 09.02.2020-24.02.2020 (lend Arubalt saabub Stockholmi 24.02 hommikul), tuleb kõigi lennupiletite hinnaks vaid 258€ inimese kohta! See on tõesti pakkumine, millest oleks raske keelduda!

Lennupiletid sisaldavad käsipagasit, kuid lisatasu eest on võimalik lisada ka äraantav pagas. Leht on rootsikeelne, seega kasuta vajadusel tõlkimisel Google’i abi. Vaikevalikus on toodud hinnad kahe reisija kohta, seega muuda inimeste arvu vastavalt enda seltskonna suurusele.

Tegemist on tõepoolest suuepärase hinnaga piletite ning viimase hetke pakkumisega, seega soovitame huvi korral väga kiirelt tegutseda!
Kui sellest pakkumisest aga ilma jäid või sobiksid sulle paremini teised kuupäevad või mõni muu sihtkoht, tee meile enda unistuste reisi leidmiseks kiire päring siin! 😉

Hea hinnaga on antud vahemikus võimalik leida majutusi airbnb.com lehelt. Kahele inimesele mõeldud korter on kaheks nädalaks võimalik broneerida 473€ eest, ehk 287€ inimese kohta, mis on Aruba kohta väga hea hind. Saate kasutada enda kööginurka ning armsat tagaaeda.

Edasisteks seiklusteks tasub aga reisiinspiratsiooni otsida meie blogist 😉

Seotud postitused