LÕPPENUD! Sügispuhkus unelmate Pariisis varajastele eriti soodsalt! Lennud Riiast Pariisi 83€ eest. Koos majutusega 3 ööd vaid 203€!!

Pikk nädalavahetus Pariisis – Lennud Riiast vaid 83€

Pariis ootab – Skyscanneri lehel on hetkel leitavad suurepärase hinnaga edasi-tagasi lennupiletid Riiast Pariisi. Vahemikus 08.10.2020-11.10.2020 on saadaval lennupiletid Riiast, et saaksid nautida pikka nädalvahetust Pariisis, vaid 83€ eest!

Tallinnast Riiga ja tagasi saad kõige soodsamalt liikuda bussiga. Leia parima hinnaga bussipiletid näiteks Lux Expressi või Ecolines’i lehelt.

Kuna majutus Pariisi on enamasti pigem kallis, soovitame soodsa peatuspaiga otsijatel vaadata üle airbnb lehel pakutavad majutused. Selles armsas korteris, kuulsal Montmartre’il, on antud vahemikus võimalik peatuda 305€ eest ehk 153€ inimese kohta! Teie kasutuses on kogu korter ning imelised vaated maalilisele Pariisile vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel!

Samuti on suurepärase hinnaga saadaval see armas stuudiokorter samuti ideaalse asukohaga MontMartre’il. Kogu korteri hinnaks antud vahemikus on vaid 239€ ehk 120€ inimese kohta!

Kes sellest diilist huvitatud, peab kiirelt tegutsema, et pikk nädalavahetus Pariisis kindlustada 😉 Kui Pariis pole sinu lemmik ja oled huvitatud muudest kuupäevadest või sihtkohast, tee enda unistuste reisi leidmiseks päring meile!

Seotud postitused