HIND LANGENUD! Dubaisse! Lennud Dubaisse + 5 ööd majutust nüüd 355€ eest!

Puhka mais nädal imelises Dubais, algusega Helsingist, 05.03 seisuga vaid 355€ eest!

Reisikorraldaja Tjäreborg pakub võimalust veeta nädal päikesest ja kultuurist pakatavas Dubais. Soodsad lennupiletid Dubaisse, algusega Helsingist, ja 5 ööd 3-tärni hotellis maksavad 05.03.2020 seisuga vaid 355€ inimese kohta! Reis toimub vahemikus 07.05-12.05.2020. Leht on soomekeelne, seega kasuta vajadusel tõlkimiseks Google’i abi. Vaikimisi on toodud hind kahe reisija kohta, seega muuda inimeste arvu vastavalt enda reisiseltskonna suurusele 😉

Lennuajad Helsingist Dubaisse ja tagasi saab väga ilusti sobitada Tallinna ja Helsingi vahel sõitvate laevade graafikuga. Leia endale sobivad piletid laevapiletid.ee lehelt.

Kui antud kuupäevad sulle ei sobi või sind huvitavad reisipakkumised mõnda muusse sihtkohta, tee meile enda unistuse reisipakkumise saamiseks päring siin!

Uute ja põnevate sihtkohtade leidmiseks ammuta inspiratsiooni meie blogist 😉

Dubai ja Araabia Ühendemiraadid pakuvad avastamisrõõmus kõigile! Kui oled huvitatud lõõgastavast rannapuhkusest, siis kuum ja päikseline Dubai kliima koos kaunite liivarandadega, on just sulle! Kui aga sind erutab pigem avastamisrohke linnapuhkus, ka sellisel juhul pead Dubai kindlasti enda reisisihtkohtade nimekirja lisama.

Dubaist leiad maailma kõrgeima hoone Burj Khalifa, maailma suurima kaubanduskeskuse, maailma suurima siseakvaariumi ning lõputud kõrbeliivad, millel ATV-ga või kaamelitega seigelda! Vaid mõnetunnise sõidu kaugusel asub Abu Dhabi ja maailmakuulus Sheikh Zayed’i mošee.
Meie soovitus kõigile, on vähemalt korra elus Dubais ära käia. Ja siis ilmselt mõned korrad veel… 😉

Seotud postitused