HIND LANGENUD! Pruuniks teiseks juuniks! Soodsad lennupiletid Bulgaariasse+nädal majutust mais vaid 251€

Veeda mais päikseline puhkus Bulgaarias! Lennud, algusega Helsingist+ nädal majutust vaid 251€ inimene!

Reisikorraldaja Apollomatakat pakub võimalust veeta maikuus soodne ja päikseline puhkus Bulgaarias. Edasi-tagasi soodsad lennupiletid ning nädal mugavas ja rannalähedases 3-tärni hotellis on saadaval vaid 251€ eest. Hinnas sisaldub ka mõnus buffee-stiilis hommikusöök. Kes soovib puhkusest maksimumi võtta, võib valida ka “kõik hinnas” paketi, mis lisaks hommikusöögile sisaldab ka teisi toidukordi, snäkke ning valitud alkoholivabasid ning alkohoolseid jooke. Sellisel juhul on reisi hinnaks vaid 300€ inimese kohta.

Sinu päikesepuhkus toimub vahemikus 12.05-19.05.2020. Leht on soomekeelne, seega kasuta vajadusel tõlkimiseks Google’i abi. Vaikimisi on toodud hinnad kahe reisija kohta, seega muuda inimese arvu vastavalt enda reisiseltskonna suurusele. Hotellitoa valikut tehes, saad soovi korral lisada ka “kõik hinnas” paketi.

Tallinnast Helsingisse ja tagasi liikumiseks on soodsaim viis laevasõit valida. Lend Helsingist Bulgaariasse väljub 12.05.2020 õhtul seega jõuad päeval ilusti Helsingisse liikuda. Bulgaariast tagasi tulles maandub lennuk Helsingis 20.05.2020 varahommikul, seega on võimalik tagasi Tallinnasse liikuda esimese laevaga. Leia endale sobivad piletid laevapiletid.ee lehelt.

Kui sellised kuupäevad sinu jaoks ei sobi või unistad puhkusest hoopis mõnes muus sihtkohas, tee meile päring ja muudame sinu reisiunistuse reaalsuseks!

Seni ammuta inspiratsiooni ja hoia ennast meie reisiseiklustega kursis meie blogi lugedes 😉

Seotud postitused