HIND TÕUSNUD! Soodne puhkus Kreekas! Lennupiletid Kreetale Helsingist +7 ööd majutust vaid 215€!

Naudi aprillis päikselist Kreetat vaid 215€ eest! Hinnas nii lennud Helsingist kui 7 ööd majutust!

Reisikorralaja TUI pakub võimalust veeta aprillis soodne ja lõõgastav kevadpuhkus Kreeta saarel Kreekas. Edasi-tagasi lennupiletid ning 7 ööd majutust kahele inimesele mõeldud rannaäärses stuudiokorteris on saadaval vaid 215€ eest reisija kohta. Reis toimub vahemikus 16.04-23.04.2020. Hinnas sisaldub käsipagas. Lennud on alguse ja lõpuga Helsingist.

Tallinnast Helsingisse ja tagasi on soodne ja mugav liikuda laevaga. Lend Helsingist Kreetale väljub 16.04.2020 õhtul ning lend Kreetalt tagasi Helsingisse jõuab 24.04.2020 hommikul 03.15, seega võib soovi korral Helsingist Tallinnasse naasta juba esimese laevaga. Leia endale sobivad piletid laevapiletid.ee lehelt.

Majutumine Kreetal toimub 3-tärni hotellis Marika Suites & Apartments. Hotellis on mitu basseini, restorani ning hotell paikneb rannast vaid 100 meetri ja kaubamajast 500 meetri kaugusel.

Kui sinule antud kuupäevad ei sobi või pakub ehk huvi mõni muu rannapuhkuse või suurlinna sihtkoht, tee meile kiire reisipäring siin ja muudame sinu reisiunistuse reaalsuseks.

Seni ammuta inspiratsiooni uuteks sihtkohtadeks ning hoia ennast meie seiklustega kursis meie blogi lugedes 😉

hotell 2 kirjeldus

Seotud postitused