Magusasõprade meelismaa ootab külastajaid juba juuni keskpaigast!

Šokolaadimaa avab turistidele piirid!

Nii maiasmokkade kui lihtsalt kultuurihuviliste rõõmuks teatas Belgia, et avab oma piirid Euroopa Liidust reisivatele turistidele juba 15. juunist. Lisaks Euroopa Liidu riikidest sabauvatele külastajatele, on avatud piirid ka Ühendkuninriigi, Norra, Islandi ja Liechtensteiniga. Nende riikide vahel saavad inimesed liikuda vabalt mõlemat pidi, kuid Belgia esindaja rõhutas, et see, kas selline reisimine omalt poolt lubada, jääb juba iga riigi enda otsustada.

Belgia on lubanud pea kõigil ettevõtetel oma tegevust jätkata alates tulevast esmaspäevast ning lubatud on ka kohvikute ja baaride tegevus. Seega saavad suured magusasõbrad päikeseliste välikohvikute terrassidel mõnuga Belgia vahvleid ning sumedatel õhtutel kuuma šokolaadi nautida. Valitsus on kinnitanud, et külastajate turvalisuse huvides järgitakse hoolsalt kõiki ohutusnõudeid.

Belgias jätkub avastamist kõigile ning kes sellel suvel rannapuhkuse asemel hoopis linnapuhkust ning kultuurisüsti otsivad, võiksid kindlasti lennukinina just Belgia poole suunata.

Lisaks kaunile ja kultuursele Brüsselile soovitame kindlasti külastada ka ajaloolist Brugget, maalilist turistide lemmikut Genti, saladuslikku Durbuyd ja põnevat Antwerpeni.

Augustis on näiteks vahemikus 19.08-23.08.2020 võimalik LOT Polish Airlines’iga kiirelt ja mugavalt Tallinnast Brüsselisse ja tagasi lennata juba alates 88€ eest, et Belgias lõõgastav nädalalõpp veeta. Oktoobri alguses lennutab 89€ eest Brüsselisse ja tagasi Airbaltic.

Tegemist on näidiskuupäevadega ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab huvi korral kindlasti ka muudeks kuupäevadeks 😉

Seotud postitused