Uuel aastal maailma avastama- ühel reisil Inglismaa, Jaapan, Austraalia ja Hawaii alates 756€

Alusta uut aastat maailma avastades!

2021 aasta veebruaris-märtsis on võimalik hea hinnaga ette võtta tõeline maailma avastamise reis. Ühel kuuajasel reisil on võimalik külastada nii Londonit, Tokyot, Sydney’t kui Honolulut Hawaiil. Reisi kogumaksumus algab 756€.

Expedia lehel on võimalik broneerida lennud suunal London-Tokyo-Sydney-Honolulu-London ning näiteks Skyscanneri lehelt valida juurde sobivaim lend suunal Tallinn-London-Tallinn. Tasub tähele panna, et Londonist algaval reisituuril sisaldub lendude hinnas 23kg äraantav pagas, seega suurema pagasiga reisides tasuks ka Tallinn-London-Tallinn lennul tagada, et äraantav pagas on samuti lennupileti hinnas olemas. Seljakotireisijad saavad muidugi valida lihtsalt soodsaima lennu. (PS! Näidislennul 94€ eest Tallinn-London-Tallinn ei sisaldu äraantav pagas hinnas. See on võimalik juurde soetada)

Broneerides lendu London-Tokyo-Sydney-Honolulu-London pane tähele, et lendu saad broneerida sammude kaupa. Esimese lennu (London-Tokyo) hinnaks kuvatakse 598£ ehk ligi 662€. Sellest sammust edasi minnes on aga kõigi teiste lendude hind juba 0£ ning lennu koguhind tulebki lõpuks pisut alla 598£ ehk ligi 662€. Kui oled kõik lennud valinud, kuvatakse sulle enne makse asumist kogu sinu reisiplaan kõigi detailidega. Enamik lendudest sisaldavad ka vahemaandumisi.

Lendude kuupäevad on vastavalt 27.02 (Londonist)-04.03 (Tokyost)-17.03 (Sydneyst)-26.03 (Honolulult) . Lisaks 26.02.2021 Tallinnast Londonisse ning 28.03.2021 Londonist Tallinnasse.

Esmapilgul võib selline ettevõtmine paljudele pisut hirmutav tunduda, kuid tegelikult on võimalik väga hea hinna eest kuu aja jooksul mitmeid põnevaid ja avastamist väärt sihtkohti külastada ning teha tagasi kõik 2020 aastal tegemata jäänud reisid 😉

*Lennupiletite hinnad on vaadatud 01.07.2020 kell 11.20 seisuga ja võivad ajas muutuda.