Piloodid kokpitis kummikanaga mängimise eest uurimise all

Ryanairi piloodid kummikanaga mängimise eest uurimise all

Ryanairi piloodid on sattunud uurimise alla pärast seda, kui otsustasid üht rutiinset lendu natuke lõbusamaks muuta. Nimelt nähtub kokpitis filmitud videosalvestusest, kuidas piloodid ühte kokpitis paiknevat ventiili kummist kana abil edasi liigutavad.

Et videosalvestus on juba usinalt Internetis levima hakanud ja paljude pahameele esile kutsunud, on Ryanair sunnitud pilootide tegevuse suhtes juurdlust alustama.

Videost on näha, kuidas üks pilootidest kummist kana lahtise noka abil üht kangidest edasi lükkab ning seejärel ise naerdes kana pigistab ning selle piuksuma paneb.

Odavlennufirma pidi alustama juurdlust, selgitamaks välja, kas antud intsident võis olla turvarisk reisijate ohutusele.

Nüüdseks on lennuliini esindajad siiski kinnitanud, et piltidest ja videodest selgub, et lennuk oli kõnealuse intsidendi ajal maapinnal pargitud ning lennuki mootorid ei olnud töös. Videodest ja piltidest nähtub, et pilootide tegevus ei olnud kellegi turvalisusele ohuks ning tegemist oli vaid väikese meelelahutusega.

Ryanair kinnitas, et kuigi nad soovivad, et nende töötajad oma tööd naudiksid ja sellest rõõmu tunneksid, ei tohi viimased kunagi unustada, et nad on siiski professionaalid ning Ryanair lubas kindluse huvides asja edasi uurida.

Kas Sina leiad, et tegemist oli ebaprofessionaalse ning halvakspanu vääriva käitumisega või pigem väikese süütu naljaga?