Maaliline Madeira taas külastajatele avatud! Lennupiletid Tallinnast juba augustiks!

Päikseline madeira ootab külastajaid!

Atlandi ookeanis asuv mägine ja imekaunis Madeira saar on taas valmis turiste vastu võtma. Portugalile kuuluv Madeira saarestiku suurim saar Madeira on juba mõnda aega Portugali ametnikega koostööd teinud, et panna kokku täpne tegevuskava saare taasavamiseks turistidele. Nüüdseks on plaan paigas ning vulkaanilise tekkega imelisi vaateid ja elamusi pakkuv saarestik valmis külastajaid kõrgendatud turva- ja hügieenimeetmetega vastu võtma, et iga külastaja saaks puhkust muretult ja mugavalt nautida.

Kohalikud hotellid, restoranid, baarid ja eriti populaarsed golfirajad üle terve saare tegutsevad selle nimel, et VisitPortugal’i poolt väljastatavat “Puhas ja Turvaline” sertifikaati välja teenida ning oma külastajates turvatunnet tekitada. Sertifikaat kinnitab, et erinevad kohad ja asutused on vastavuses Portugali poolt kehtestatud kõrgeimate hügieeni- ja puhtusnõuetega.

Madeira saar oli esimene, kes pani kokku dokumendi konkreetsete nõuetega, mille alusel saab erinevad asutused turvaliseks lugeda. Nii tagab saar, et külastajate turvalisus on garanteeritud sellest hetkest, kui nad saarel maanduvad.

Madeira pakub avastamisrõõmu kõigile, kuid saare näol on vaieldamatult tegu golfisõprade meelispaigaga. Päikselist puhkust saavad Madeira saarel nautida nii loodussõprad, rannapuhkuse nautlejad, kui tõelised kultuurisõbrad. Imelised vaated, mägine maastik ja ümbritsev Atlandi ookean jätavad kustumatu mälestuse kõigile külastajatele.

Augustis on võimalik Tallinnast Madeirale vahemikus 18.08-26.08.2020 lennata alates 229€ eest ja septembri alguses 01.09-05.09.2020 alates 201€ eest.

Seotud postitused