Maldiivid taas turistidele avatud!

Maagilised maldiivid võtavad taas turiste vastu!

Pärast pea nelja kuud ebakindlust turistide vastu võtmisel ning turiste, kes pöidlad peos lootsid Maldiividele kohale jõudes viisad saada, on nüüd Maldiivide paradiisisaared valmis turiste vastu võtma.

Lõuna-Aasias India ookeanis asuv imeline saarestik on Covid-19 vastu võitlemiseks võtnud kasutusele hulganisti erinevaid abinõusid ning pannud paika karmid reeglid kuurortidele, söögikohtadlee ja hotellidele, mis peavad enne külastajate vastu võtmist täidetud olema.

Esimesed turistid saabusid Maldiividele juba täna Qatar Airwaysi lennuga Dohast.

Viiruse vastase võitluse abinõude hulka kuuluvad muuhulgas sotsiaalne distantseerumine, kohustluslik käte desinfitseerimine, erinevate kokkupuutepunktide minimeerimine ning maskide kandmine.

Kuna Maldiivide majandus sõltub suuresti välismaiste turistide hulgast, oli saarestiku jaoks oluline kõik reeglid kiirelt paika saada, et majandus võimalikult ruttu taastada.

Ainult turistidele mõeldud saartel paiknevad hotellid, kuurordid ja söögikohad on juba tänasest avatud, kuid hotellid ning söögikohad, mis paiknevad ka kohalike poolt asustatud aladel, võivad ennast avada alates esimesest augustist.

Kes ammu Maldiivide külastamisest unistanud, siis nüüd on hea võimalus seda turvaliselt ja ehk varasemast pisut soodsamalt teha. Maldiivide turismikorraldajad on vihjanud, et plaanivad turismi taaselavdamiseks ka erinevaid sooduskampaaniaid teha.

Dream n’ Tripi poolt leitud hea hinnaga lennupiletid Lufthansaga sügiseks Maldiividele leiad SIIT.

Seotud postitused