Soodsalt Portugali! Lennud Lissaboni 73€ eest. Koos 5 öö majutusega vanalinna korteris kokku vaid 168€!

Portugali päike ootab Oktoobris!

WizzAir ja Ryanair pakuvad võimalust veeta oktoobris mõnus ja lõõgastav puhkus kaunis Portugali pealinnas Lissaboni. Edasi-tagasi lennupiletid, algusega Tallinnast, on vahemikus 10-16.10.2020 saaval vaid 73€ eest. WizzAiri ja Ryanairi lendudel sisaldub lennupileti hinnas väike käsipagas. Soovi korral on võimalik lisatasu eest soetada juurde ka suurem pagas.

Lissabonis algab oktoobris sügis, nii et linn võtab külastaaid vastu kaunites sügisvärvidesja sooja päikesega. Lissabonis küündivad temperatuurid oktoobris keskmiselt 17 soojakraadini, seega on tegemist tõeliselt mõnusa ajaga imeilusa linna avastamiseks.

Paljud Lissaboni majutajad on turismi taaskäivitamiseks hindu korralikult alla lasknud. Seega tasub neil, kes soodsa majutuse otsingul, kindlasti visata pilk peale Airbnb-s pakutavatele majutustele.

Näiteks SEE, Lissaboni vanalinnas asuv armas korter on vahemikus 11.10-16.10 saadaval vaid 190€ eest ehk 95€ eest inimese kohta! Majutuskohtade valik on lai, seega peaks endale sobiva majutuse leidma igaüks.

Pane tähele, et Tallinnast Lissaboni reisides tuleb antud piletite puhul Milaanos lennujaama vahetada.

Lissabonis majutust broneerides pea silmas, et lend Tallinnast jõuab Lissaboni päev hiljem, s.o 11.10.2020.

*Lennupiletite hinnad on vaadatud 19.07.2020 kell 04.20 seisuga ja võivad ajas muutuda

Seotud postitused