Hind tõusnud (21.02 seisuga 245€)! Edasi-tagasi lennud Stockholmist Arubale NÜÜD VAID 179€! Algusega Tallinnast alates 265€

Kariibid ootavad! Juba veebruari lõpus on võimalik ette võtta soodne reis Kariibidele. HIND 19.02 seisuga langenud!

Reisikorraldaja ving.se kaudu on saadaval väga hea hinnaga lennupiletid Arubale (Kariibid). Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist vahemikus 23.02.2020-08.02.2020 on saadaval 327€ eest. Pileteid broneerides pane tähele, et vaikevalikus on toodud hinnad kahe reisija kohta. Leht on rootsikeelne, seega kasuta vajadusel Google’i abi. Lisa kiirelt Tallinnast Stockholmi ja tagasi liikumiseks edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Stockholmi. Lennupiletid sisaldavad käsipagasit, kuid soovi korral on lisatasu eest võimalik lisada ka äraantav pagas.

Tallinnast Stockholmi ja tagasi saab kõige soodsamalt lennata LOT Polish Airlinesiga. Nende piletite soetamisel tasub tähele panna, et lend Arubalt jõuab tagasi Stockholmi 09.03.2020.

Huvi korral soovitame kiirelt tegutseda, kuna sellise hinnaga piletid kaovad tõenäoliselt üsna ruttu.

Kui reis Kariibidele jäi seekord broneerimata või Kariibid pole sinu soovipärane reisisihtkoht, siis tee enda unistuste reisi leidmiseks kiire reisipäring siin.

Soodsaima ja just sulle ja sinu reisiseltskonnale sobiva majutuse otsimiseks soovitame visata pilk peale airbnb-s pakutavale. Kes nõus ka pisut kõrgemat hinda välja käima, võib muidugi vaadata ringi ka booking.com ja hotels.com lehtedel 😉

Kariibid ootavad sind puhkama aga kuni reisi ootad, siis kogu aga uut reisiinspiratsiooni meie blogipoolel!

Kui Kariibid sai valitud sihtkohana, sest otsid rannapuhkust, siis vaata kindlasti ka siia!

Seotud postitused