Reisipakkumised

Leia endale meelepärane reis

Uuendame reisipakkumiste loetelu igapäevaselt vähemalt 1 soodsa reisipakkumisega.
Selleks, et kõigi nende suurepäraste reisipakkumiste hulgas kuidagigi orienteeruda, oleme välja toonud erinevad filtrid, mille järgi endale puhkusereis valida. 
Soodsad reisipakkumised ja täidetud unistused Dream n’ Tripiga

Tähelepanelikumad reisisõbrad on nüüdseks kindlasti märganud (ja loodetavasti ka veidi piilunud) Dream n’ Trip blogipoole avastamisväärt suurt õde, mille lehekülgi täidavad ahvatlevad ja unelemapanevad reisipakkumised. Seda eelkõige just seetõttu, et blogi looja, nagu ilmselt ka paljude teiste reisisõprade, põhiliseks eesmärgiks on odavalt reisimine  puhkuse kvaliteeti ohverdamata. Kas sind huvitavad odavad puhkusereisid, soodsad lennupiletid või keerleb su peas lihtsalt vastupandamatu unistus soodsalt puhkusele põgenemisest? Siis STOPP!

Oled jõudnud täpselt õigesse kohta! Leia Dream n’ Trip lehelt sinu järgmine seiklus, odavad lennupiletid enda lemmiksihtkohta ning soeta päikesekaitsekreem või suusapüksid. Üle jääb vaid kalendrisse suurelt ja punastelt märkida kõik eesootavad imelised puhkusereisid!

Dream n’ trip taustalugu ja sünd

Dream n’ Trip on lehekülg, mille ülesandeks on just sinu jaoks välja otsida parimad reisipakkumised, odavad lennupiletid ja soodsad puhkusereisid. Dream n´ Trip sai loodud ennekõike seetõttu, et lehekülje taga seisva ideegeneraatori näol on tegemist parandamatu reisifanaatikuga. Imselgelt kuuluvad selle tegelase meelistegevuste hulka (nagu ka lehekülje nimest võib välja lugeda) unistamine ja reisimine. Kui autori ajusagarate vahele oli taaskord sündinud pilt, mis eeldas, et järgmine puhkus ja seiklus ei tohiks enam eriti kaugel olla, tuli vandersell-autoril tegutsema hakata.

Esmalt tuli leida puhkusereis, mida varasemalt polnud ette võetud, siis reisituru parimad pakkumised ja kirsiks tordile odavad lennupiletid. Edasi pisut keerukam osa- presenteerida oma teisele poolele, milline imeline puhkusereis meid ees võiks oodata, selgitada mainitud teisele poolele, et odavalt reisimine ja välja otsitud reisipakkumised on TÕELISELT haruldased leiud ning paluda kaaslasel oma järgmine puhkus kalendris ilusti ära märkida.

Võidukad pakkumised

Et sellised pakkumised, mis ka autori teise poole silmad särama paneksid, ei olnud reisifanaatiku arvates just piisavalt sagedaselt esinevad juhtumid, pidi autor tihtipeale, garanteerimaks parimat tulemust ja tagamaks, et uus puhkusereis ka tõepoolest ette võetud saab, oma isiklikud otsingumootorid tööle panema.

Endagi üllatuseks avastas Dream n’ Trip-i nüüdne uhke looja, et suutis enamikul juhtudel üsna kiirelt ja valutult välja nuuskida ahvatlevad puhkusereisid ja suurepärased pakkumised. Mis veelgi parem- tihtipeale olid leiud isegi asjalikumad, kui need, mis spetsiaalsetel reisilehekülgedel toodud. Tead küll, lehekülgedel, mis loodud just neile, keda odavalt reisimine, soodsad lennupiletid ja suurepärased reisipakkumised, huvitavad.

Soodsad reisipakkumised, reisipakkumised, soodsad puhkusereisid, odavad puhkusereisid, odavad lennupiletid, soodsad lennupiletid, puhkus, reisimine...
Reisipakkumised minule ja mu sõpradele

Loomulikult said minu ja mu armsa reisikaaslase odavad puhkusereisid ja leitud reisipakkumised teatavaks ka meie perele ja lähemale sõpruskonnale. Siililegi selge, et ei kulunud just pikalt aega enne, kui odavalt reisimine ja soodsad puhkusereisid olid meie omavaheliste vestluste põhiteemade listi jõudnud. Õige pea pöördusid lähema ringkonna esindajad minu poole, kui suvine või talvine või sünnipäevaaegne puhkus oli paika pandud, kuid erinevad pakkumised ja puhkusereisid endale navigeerimiseks liiga keerulised tundusid.

Minu reisidetektiivi süda hakkas iga kord kiiremini põksuma, kui mõni tegelane sõpruskonnast otsustas, et parimad reisipakkumised ja soodsad puhkusereisid kuuluvad just minu haldusalasse ning usaldas minu ülesandeks endale reisikorraldajat mängida.

Rahakotisõbralikult reisimine, soodsad lennupiletid, odavad puhkusereisid ja uute seikluste planeerimine vallutasid pea kogu mu vaba aja. Avastasin ennast peagi igal jõudehetkel erinevatel lehekülgedel jahti pidamas ja võrdlemas, et leida üles kõik ennekuulmatult soodsad reisipakkumised. Või siis vähemalt nuuskida välja nii odavad lennupiletid, et neid kellele iganes presenteerides oleks uus puhkusereis garanteeritud.

Soodsad reisipakkumised reisipakkumised soodsad puhkusereisid odavad puhkusereisid odavad lennupiletid soodsad lennupiletid puhkus reisimine
kes leiab tegelikult parimad reisipakkumised?

Ei läinud just väga pikalt aega, enne, kui saavutasin reisidetektiivina pea professionaalse taseme. Odavalt reisimine ja  ahvatlevad pakkumised, mida kajastati erinevatel lehekülgedel, olid minu jaoks muutunud väljakutseks. Olin võtnud enda isiklikuks eesmärgiks leida üles veelgi paremad puhkusereisid ja veelgi soodsamad reisipakkumised, kui need, mida enda meelislehtedelt avastanud olin. Selles mängus muide osavõtu eest tunnustus ees ei oodanud. Küll aga võisid võidu puhul tulevikus taaskord mõnus palmisaar ja päike terendada.

Odavad lennupiletid, mis päästsid pulmapeo

Kusjuures, eelmainitud, pea professionaalne, oskus leida Interneti avarustest üles kõik odavad lennupiletid ja reisipakkumised, mitte ainult ei säästnud minu rahakoti raudu kulumisest, vaid aitas ka kõigil minu ja minu teise poole lähematel sõpradel jõuda Balile meie pulma.

Lisaks võimaldas minu, peensusteni treenitud, anne nuuskida välja odavad lennupiletid ja soodsaimad reisipakkumised, meil endal, kõigi olude kiuste, jõuda õigeks ajaks meie enda pulma paradiisisaarel. Tõsi, küll pärast seda, kui esialgsed imelised reisipakkumised ja soodsad lennupiletid minu passi kehtivuse (või siis mittekehtivuse) tõttu raisku olid läinud.

Sellest fiaskost ja kokkuvõttes imelisest Bali pulmapeost võid aga juba Dream n’ Trip blogist ise täpsemalt lugeda.

Reisipakkumised, unistuste puhkusereisid ja odavad lennupiletid kõigile

Nüüd oli uue väjakutse vastu võtmisest puudu veel viimane tõuge. Tänapäeva sotsiaalmeedia maailmas ei tulnud seda just kaua oodata.

Usun, et pea kõigile on silma jäänud Instagramis kuvatavad super-inspireerivad postitused, mis väidavad, et kui teed midagi, mida armastad, siis ei tööta sa päevagi enda elus. Või siis, et sa ei tohiks oma aega kulutada tegevustele, mis sind õnnelikuks ei tee. Nii tekkiski, sotsiaalmeedia karmi surve all, minu pisikeste ajusagarate vahele unistus päris oma enda leheküljest. Leheküljest, mida täidaksid erinevad soodsad puhkusereisid, odavad lennupiletid ja imelised, unelema panevad reisipakkumised.

taisse krabile viimase hetke lend, soodsad lennupiletid, soodsad puhkusereisid puhkus
Kas oled minuga ühes paadis?

Minu reisikaaslase poolehoiu võitmine, uut ideed letti ladudes ei kujunenud õnneks just eriti keerukaks missiooniks. Tema silmis tähendas säärane põnev väljakutse, et ettevõtmise edu korral saaks ka meie edasised seiklused kokkuvõtta märksõnadega “odavad puhkusereisid ja soodsad lennupiletid”. Tõeline muusika ühe, tulihingeliselt eelarvestamist armastava, kuti kõrvakestele! Lisaks oleksid seeläbi tagatud odavad lennupiletid ka meie pere ning sõprade edasistele seiklustele. Reisikaaslase poolehoid saavutatud!

muudame sinu unistuste reisi tõelisuseks

Oma armsa seikluskaaslase abil paningi püsti Dream n’ Trip lehekülje. Lehe ühe poole täidavad hoolikalt valitud pakkumised, mis aitavad sul üles leida enda isiklik unistuste puhkus. Sellel poolel leiad lisaks ka unistuse täitmiseks vajalikud odavad lennupiletid, soodsad puhkusereisid, parimad reisipakkumised ja kõik muu, mis kuulub kategooriasse odavalt reisimine.

Reisiblogi poolel on küll viited ja ideed, mis sulle soodsad lennupiletid, odavad puhkusereisid ja imelised reisipakkumised tagavad, kuid viivad sind kurssi ka sihtriigis ootavate olude ja kultuuriga. Lisaks  aitavad need tagada, et kõik sinu edasised puhkusereisid kuuluksid valdkonda Minu Imeline Puhkus.

Kellele on mõeldud Dream n’ Trip-i imelised reisipakkumised?

Dream n’ Trip on loodud kõigile, nimetatud lehe ja blogi autori sarnastele, parandamatutele vandersellidele. Vandersellidele, kelle Interneti ajaloo külastatuimate ja „viimati külastatud“ lehekülgede alla kuuluvad igal suvalisel hetkel leheküljed, mida täidavad lõputud reisipakkumised, odavad lennupiletid, soodsad puhkusereisid. Kirglikud rändurid, kelle otsinguajaloo moodustavad päringud teemadel odavalt reisimine, soodsad lennupiletid ja puhkus. Seiklejad, kelle allalaaditud failide kausta täidavad pildid, mis tekitavad tunde, et on viimane aeg uus puhkus, suurelt ja punaselt, kalendrisse märkida.

Need ahvatlevad pildid, mis tekitavad vastupandamatu soovi kiirelt vajalikud reisipakkumised, odavad lennupiletid ja kohver välja otsida. Soovi oma tööandjale avaldus valmis kribada ja passi kehtivust kontrollida (!). Eelnimetatud odavad lennupiletid, soodsad puhkusereisid ja reisipakkumised endale soetada ja enda järgmine unistuste puhkusereis varakult broneerida. Olgu see siis sooja päikese alla või lumiste nõlvade vahele.

soodsad puhkusereisid odavad puhkusereisid odavad lennupiletid soodsad lennupiletid aasia reisid soodsad aasia reisid
Kuidas Dream n’ Trip sind rikkamaks teeb?

Üks minu lemmiktsitaate on „Reisimine on ainus asi, mida sa osta saad, mis sind rikkamaks teeb“. Nüüd on sinu võimalus broneerida oma selle dekaadi (ehk esimene) unistuste puhkus, vaadata läbi kõik Dream n’Trip’i lehel pakutavad puhkusereisid ja imelised pakkumised. Lõpetuseks leida odavad lennupiletid ja tagada just sinu unelmaid täitev puhkus, et oma ellu rikkust, kirge ja sära juurde tuua.

Nii et vali üks sihtpunkt! Märgi kalendris see puhkus! Osta need soodsad lennupiletid! Ela oma unistuste elu! Ja taeva pärast- unista ja reisi!

Jäta kommentaar

fifteen − fifteen =