USKUMATU! Soodsad lennupiletid Phu Quocile Stockholmist VAID 94€, Tallinnast 172€!!!

Veeda märts Phu Quoci paradiisirannal. Soodsad lennupiletid Vietnamisse Stockholmist Nüüd vaid 94€, ümberistumisega Tallinnast 173€!

Soodsad lennupiletid Vietnamisse – Reisikorraldaja Ving.se pakub võimalust lennata märtsi keskel väga hea hinnaga Vietnami paradiisisaarele Phu Quocile. Edasi-tagasi soodsad lennupiletid Vietnami algusega Stockholmist on saadaval vahemikuks 14.03.2020-30.03.2020 vaid 94€ eest!

Leht on rootsikeelne, seega kasuta vajadusel tõlkimiseks Google’i abi. Hinnad on toodud rootsi kroonides. Pane tähele, et vaikimisi on toodud lennupiletite hind kahele. Hinnas on käsipagas, kuid lisatasu eest on võimalik soetada juurde ka äraantav pagas.

Lennud Stockholmist Phu Quocile annab ilusti sobitada edasi-tagasi lendudega Tallinnast Stockholmi. Edasi-tagasi lennud Stockholmi on antud vahemikuks momondo.ee lehel saadaval alates 78€ eest.

Tegemist on tõepoolest Vietnamisse lennuks väga hea pakkumisega, seega tasub huvi korral kiirustada, kuna pileteid jagub vaid nobedamatele. Kui sellest pakkumisest ilma jäid või kui sind ei kõneta soodsad lennupiletid Vientami, siis tee meile reisipäring siin 😉

Vietnamisse majutust broneerides pane tähele, et lend Stockholmist jõuab Phu Quocile 15.03.2020. Väga hea hinnaga saab antud vahemikus peatuda suurepäraste hinnangutega 3-tärni Seaside Village Phu Quoc hotellis, kus kahese toa hinnaks kaheks nädalaks vaid 181€ ehk 90€ inimese kohta. Hotell paikeb rannast mõne kilomeetri kaugusel.

Huvi korral tegutse kiirelt, sest sellise hinnaga pileteid jagub vaid nobedamatele! Kes soovib endale tõelist luksust lubada, võib peatuda 4-tärni suurepäraste hinnangutega AVS Hotel Phu Quocis, kus kahese luksustoa hinnaks 824€ ehk 412€ inimese kohta.

Valmistu reisiks meie seiklustest Aasias lugedes 😉

Kui ving.se lehele jõudes ilmneb takistus ja ei ole võimalik edasi liikuda, siis soovitame inimeste arvu vahetada ning leht endale sobivasse keelde tõlkida. Seejärel peaks olema võimalik edasi liikuda. Kuid, kui probleem püsib, siis võimalik alloleva nupu kaudu otse pileteid broneerima asuda!

Seotud postitused